PPHU DIAMENT Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjną oraz świadczy usługi z zakresu:

  • automatyki przemysłowej
  • elektroniki
  • mechaniki
  • obróbki metali i tworzyw sztucznych
  • serwisu maszyn przemysłowych
  • projektowania

Jednym z flagowych produktów naszej firmy są skrzynki na ulotki i reklamy.

W produkowanych przez nas urządzeniach elektroniki przemysłowej i automatyki stosujemy podzespoły renomowanych firm światowych takich jak: ANALOG DEVICES, MAXIM, XILINX, PHILIPS, PHOENIX CONTACT. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami.

Nie boimy się angażować w produkty jednostkowe, na indywidualne zamówienie Klienta jak też w produkcję seryjną.
Nasze produkty z automatyki i elektroniki mają dużą odporność na zakłócenia oraz konstrukcję zabezpieczającą przed niewłaściwą eksploatacją.

Elementy mechaniczne i urządzenia cechuje wysoka precyzja wykonania i właściwa obróbka wykończeniowa zgodna z warunkami ich eksploatacji i oczekiwaniami Klienta. Do ich wykonania stosujemy stal zwykłą i nierdzewną, metale kolorowe, tworzywa sztuczne, a w przypadku elektroniki właściwie dobrane komponenty o wydłużonej żywotności. Wszystkie nasze produkty cechuje łatwa konserwacja i wysokie walory użytkowe.

Jesteśmy producentem skrzynek na ulotki i reklamy. Nasze skrzynki są sprawdzonym i polecanym produktem. Cechują się wytrzymałością na warunki atmosferyczne, uniwersalnością wyglądu i stonowaną kolorystyką pasującą do każdego otoczenia.

Wykonujemy także serwis maszyn przemysłowych w zakresie układów zasilania sterowania i napędów. Serwisujemy maszyny o starszej konstrukcji i pozbawione dokumentacji. W uzasadnionych przypadkach w działaniach serwisowych wymieniamy układy przestarzałe na nowocześniejsze opracowane przez naszych projektantów.

Naszą dewizą jest dbałość o potrzeby Klienta.